Rekomendujemy:

Najnowsza oferta

Ilustracja

Zestaw sterylizacyjny (Autoklaw+Destylarka+Myjka)

Ilustracja

Turbina tytanowa Ti-Max X450L, na szybkozłączke NSK

Ilustracja

Pompa ssąca sucha, system typu CATTANI

Ilustracja

Chirurgiczna lampa operacyjna od Foshion, model PAX-KS 4

ZENI-MED Sp. z o.o. Hurtownia Sprzętu Medycznego

O firmie

Firma ZENI MED rozpoczęła swoją działalność w roku 1990 od importu i sprzedaży narzędzi stomatologicznych NSK NAKANISHI INC. Od samego początku swojej obecności na rynku Polskim, usługi ZENI MED zaczęli doceniać zarówno odbiorcy indywidualni jak też duże firmy stomatologiczne i medyczne.

Obecnie, ZENI MED zajmuje się zarówno importem sprzętu renomowanych producentów jak też jego sprzedażą na terenie Polski. Klienci firmy mogą realizować swoje zamówienia zarówno w hurcie jak i detalu. Główna siedziba firmy mieści się przy ulicy ŻYTNIEJ 15 lok. 11 w Warszawie. Wejście od podwórka (parking strzeżony).

Obecność ZENI MED na rynku cechuje przede wszystkim profesjonalizm. Stąd opinia największego i najbardziej cenionego importera i sprzedawcy sprzętu firm: NSK, ENGLE, GUILIN WOODPECKER, GLOWS, MSC, EKOM i EMS.

O zaufaniu jakim darzą ZENI MED jej partnerzy świadczy m.in. fakt, że NSK NAKANISHI INC. - japoński producent powszechnie używanego sprzętu stomatologicznego - powierzył ZENI MED funkcję głównego, bezpośredniego przedstawiciela w Polsce.

Oprócz tego ENGLE DENTAL SYSTEMS - amerykański koncern produkujący unity stomatologiczne - powierzył nam funkcję wyłącznego importera i sprzedawcy swojego sprzętu na terenie Polski i Unii Europejskiej. Naszymi partnrami są także: TEKMIL - jeden z wiodących producentów unitów w Europie, GUILIN WOODPECKER - producent skalerów oraz FOSHION - wiodący producent unitów w Chinach. Równocześnie Jesteśmy bezpośrednim i wyłącznym importerem sprzętu firmy GLOWS.

Posiadamy szeroki wybór narzędzi stomatologicznych, chirurgicznych, ginekologicznych i laryngologicznych.

Firma jest obecna na specjalistycznych targach branżowych. Nasze stanowiska znaleźć można m.in. na: Targach CeDe w Łodzi, DentExpo w Warszawie, KrakDent w Krakowie i ExpoMedica w Toruniu.

Korzystając z tej witryny internetowej, możecie Państwo zapoznać się z naszą szczegółową ofertą oraz złożyć interesujące Was zamówienie.

Na każdą otrzymaną od Państwa wiadomość odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Dane logowania

Nie masz u nas konta? Zapraszamy → do rejestracji

Dane wyszukiwania